EPIDEMIOLOĢISKĀS DROŠĪBAS PASĀKUMI

EPIDEMIOLOĢISKĀS DROŠĪBAS PASĀKUMI

Atbilstība MK Noteikumiem Nr 360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”.

Tikai individuālie pasūtījumu izbraucieni līdz 6 personām no 1 vai 2 mājsaimniecībām. Uzturēšanās vienīgi atvērtajās kuģīša daļās (ārtelpās).

Ķermeņa temperatūras mērījums ar bezkontakta termometru.

Pieejamas bezmaksas vienreizējās sejas maskas. To lietošana atpūtas laikā nav obligāta, bet rekomendēta! Obligāti tās uzliekamas tikai ienākot iekštelpās.

Roku dezinfekcija ar USAMS automātisko dezinfektoru, kurā iepildīts sertificēts SIA „Autohim” roku dezinfekcijas līdzeklis.

MK apstiprināta Atbilstības apliecinājuma aizpildīšana. Vēlams norādīt, ja esi vakcinēts, izslimojis vai veicis testu ar negatīvu rezultātu pēdējo 72 stundu laikā. Informācija ir konfidenciāla.

Iespējams veikt ātro COVID-19 siekalu testu, izmantojot sertificētu kompānijas „Realy Tech” testēšanas komplektu. Atbilde 15 minūšu laikā. Maksa par testu – EUR 7. Pozitīva testa gadījumā kādam no viesiem, brauciens tiek atcelts.

Virsmas, trauki un citi lietotie priekšmeti starp braucieniem tiek tīrīti ar sertificētu SIA “Autohim” līdzekli virsmu dezinfekcijai. Iekštelpas tiek vēdinātas vismaz 1 stundu.

Kuģīša komanda ir vakcinēta pret COVID-19. Kapteinis veic iknedēļas ātro antigēna testu, lai diagnosticētu iespējamo SARS-CoV-2 infekciju.